fbtvyayinakisi.com

Fenerbahcetv.org

FB TV Taraftar Sitesi Fenerbahcetv.org değişiyor

Yaklaşık 4 yıldır Fenerbahçe sevgisi ve coşkusu ile taraftarımıza hizmet veren sitemiz kabuk değiştiriyor. Resmi olmayan FB TV taraftar sitesi fenerbahcetv.org ayrıca çok yakında isimde değiştirecek.

 

UEFA zorda Fener yolda!

Sarı-lacivertli kulüp, UEFA'nın açıkladığı "Sion senaryoları"nın ışığında ek dilekçe vermeye hazırlanırken, yaşananlardan dolayı İsviçre kulübünün kaybetmesi zor görünüyor. Bu durum Fenerbahçe'ye emsal olacak ve Şampiyonlar Ligi'ne dönüş kapısı açılabilecek.

Yeni FBBOOK Yayında

FBBOOK yeni Adresi

Fenerbahcetv.org bölümlerinden olan FBBOOK yeni tasarımı ve yazılım altyapısı ile yayında. Taraftarlarımızın Mevcut FBBOOKtaki üyeliklerini yenilemeleri gerekecek olan ve yepyeni adresiyle hayata geçen FBBOOK'ta mevcut sosyal paylaşım sitelerinin tüm özellikleri de bulunuyor.

Büyük Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın Hayatından Kesitler

Son günlerde hiç haketmediği ve içinde olmadığına zerre kadar şüphemiz olmayan olaylarla suçlanan ve hayatını Fenerbahçe'mize adamış büyük başkanımız Aziz Yıldırım'ın hayatından kesitleri FBBOOK Soru Cevap Bölümündeki bir içerikten okuyabilirsiniz.

Emmanuel Emenike Golleri ve Hareketleri Görüntüleri izle

Emenike Resim

Fenerbahcetv.org olarak her saniye Fenerbahçe'mizle ilgili tüm içerik ve görüntüleri size ulaşıyoruz. Flaş transferimiz Emmanuel Emenike'nin görüntüleri golleri ve videolarını videolar bölümü transfer kategorisinden veya aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.

FBBOOK Soru Cevap Bölümü Açıldı

Aklımıza her gibi her gün yeni yeni sorular takılıyor. Acaba güneş nasıl ısıtıyor, gökyüzü neden mavi veya tişörtümdeki leke nasıl çıkar? diye sorular gelip geçiyor beynimizden. İşte fenerbahcetv.org sürekli gelişen arayüzü ve bölümlerine bir yeni bölüm daha ekledi.

 

Fenerbahçe'mizin Bursa Maçı Muhtemel 11'i

Fenerbahçe'mizin 3 Nisan Pazar akşamı oynayacağı maçla ilgili bilgileri size aktarıyoruz.

 

Fenerbahçe HaberleriFENERBAHCETV.ORG Top of Page